• AKREDITÁCIA ERASMUS+

Naša škola bola úspešná a na projekt do programu Erasmus+ získala akreditáciu až do roku 2027.

Teší nás, že projekt bol nielenže úspešný, ale aj vysoko ohodnotený, čím sa nám podarilo získať 100% krytie finančných nákladov na mobility spojené s týmto programom.

Štatutárom projektu je riaditeľka školy Mgr. Renáta Mračková, koordinátorom projektu Mgr. Zuzana Labudová, ktoré spolu s Mgr. Zuzanou Mikušovou a odborným tímom Erasmus na škole projekt vypracovali.

Našim vstupom do programu Erasmus + chceme dať príležitosť :

- našim zamestnancom podporiť svoj profesionálny rast

- našim žiakom rozvíjať jazykové zručnosti a podporiť ich v rozvíjaní tolerancie, empatie a pochopení iných kultúr

- našej škole napredovať v plnení cieľov vytvoriť modernú školu, ktorá podporuje nové inovačné metódy, inklúziu, digitalizáciu a udržateľný ekologický rozvoj.

Tešíme sa na medzinárodnú spoluprácu s inými školami a organizáciami, ktorá veríme, že posunie vpred ako školu tak aj našich učiteľov a žiakov.

Piatok 3. 5. 2024