Business is Business - nové predstavenie divadelného krúžku 2016-2017

Už tretí rok funguje na našej škole divadelný krúžok v anglickom jazyku, ktorý sa svojimi vystúpeniami zúčastňuje každý rok celoslovenskej súťaže Jazykový kvet.

Aj tento rok sme si pripravili vlastný príbeh, scenár, rekvizity, videá...predstavenie má názov Business is Business a vtipnou formou poukazuje na to ako dnes hudobný priemysel rýchlo vyrába "hviezdy" a ako sa môže zmeniť život človek keď sa stane slávnym. Dňa 17.2. sme svoje predstavenie odohrali pred niektorými triedami a o dva týždne nás čaká krajské kolo súťaže v Žiline. Tento rok pracuje divadelný krúžok pod vedením p.uč. Zuzany Labudovej a Moniky Ševčíkovej a v predstavení hrajú nasledovní žiaci : Radovan Šmehýl 8.A, Samuel Palider 8.A, Michal Šimo 8.A, Lucia Domoráková 8.A, Ema Földváriová 8.A, Linda Mrníková 8.A, Michaela Mičková 8.A, Lívia Holečková 8.A, Natália Mrníková 8.B, Tomáš Ďaďo 9.C, Matej Kiršner 6.C, Barbora Uhrinová 4.B, Natália Zemenčíková 4.B.

Tento rok sme nacvičovali predstavenie aj počas noci v škole....ako to dopadlo si môžete pozrieť v krátkom videu.