VIANOČNÝ TURNAJ TRIED VO FLORBALE, 2016

Ako sa už stalo tradíciou na našej škole v duchu športového dopoludnia chlapci odohrali Vianočný turnaj tried vo florbale.

V piatok, 16.12. 2016, si zmerali sily chlapci 5. až 9. ročníka. Turnaj prebehol vo výbornej športovej atmosfére, napínavých zápasov a v kolektívnom duchu. Všetci chlapci bojovali z plných síl o čo najlepšie umiestnenie vo svojom ročníku. Tento ročník mal aj bonus - finále, kde víťazi ročníkov (6. a 7. ročníka, 8. a 9. ročníka) súperili proti sebe, ktorí z tímov v ročníku je ten najlepší. Finále sa nieslo v znamení túžby po víťazstve. Chlapci podali vynikajúce výkony a ukázali na ihrisku bojovnosť. Najúspešnejší strelci a víťazi ročníka neobišli naprázdno a za svoj výkon boli ocenení florbalovou loptičkou.

A čo dodať na záver z pohľadu vyučujúcej Mgr. M. Kotyrovej? „Naozaj musím chlapcov veľmi pochváliť za výkony a športové zručnosti. Z niektorých chlapcov sa črtajú veľké talenty a ich chuť a odhodlanie dokázala motivovať zvyšok tímu. Najmä zápas medzi 9.A a 9.B môžem nazvať predčasným finále. Tu sa odzrkadľovali u chlapcov schopnosti nadobudnuté počas florbalového krúžku, ale aj vyspelosť najstarších žiakov na škole.“

Víťazov ročníka:

5.B          Janeček Andrej, Doležálek Dávid, Švehla Kevin, Veselovský Markus, Čulok Marián

6.B          Lilge Adam, Lipinský Šimon, Homola Martin, Ursíny Milan, Ondruš Matej, Zelienka Martin

7.B          Ruman Lukáš, Medek Martin, Redecha Ján ,Rybakov, Filip Laubert Branislav, Bajana Tomáš

8.B          Kulich Dominik, Mondočko Tomáš, Schovanec Samuel, Kramár Rastimír,  Gaurik Michal, Thomka Tomáš

9.A          Bliska Martin, Taraba Radoslav, Raček Samuel, Semenko Mathew, Zachar Patrik, Šalaga Matúš

Víťaz finále:

6.B : 7.B – víťaz 6.B (8:1)

8.B : 9.A – víťaz 9.A (0:5)

Najúspešnejší strelci:

mladší žiaci: Švehla Kevin (5.B - 7 gólov), Lilge Adam (6.A – 7 gólov), Homola Martin (6.A - 6  gólov)

starší žiaci: Taraba Radoslav (9.A - 6 gólov), Raček Samuel (9.A - 5 gólov), Schovanec Samuel (8.B – 4 góly)

Víťazom gratulujeme ;)

Za účasť tímom ďakujeme ;)

Mgr. Martina Kotyrová